logo
  • MUDr. Jitka Mulačová s.r.o.
    Havlíčkova 1732, 2.patro
    Beroun-Město, 266 01 Beroun
  • Telefon +420 734 421 333
    E-mail: info@nadvaha.com
image_05

MUDr. Jitka Mulačová

V minulosti MUDr. Jitka Mulačová pracovala na Anestesiologicko resuscitačním oddělení v nemocnici v Berouně. Po získání atestace 2. stupně v oboru (nejvyššího možného) pracovala jako zástupce primáře a posléze jako primář ARO.


V roce 1992 na základě konkurzního řízení nastoupila na Anestesiologicko resuscitační kliniku nemocnice v Praze Motole.
Po otevření lůžkového anesteziologického a resuscitačního oddělení v nemocnici Hořovice nastoupila na toto oddělení, kde pracovala do r. 1994.
Od roku 1994 vede MUDr. Jitka Mulačová svoji vlastní praxi, v níž se speializuje na léčbu bolesti, snižování nadváhy a využívá moderních přístrojů v oblasti kosmetické medicíny.


Před i po akreditaci našeho pracoviště úspěšně absolvovala řadu specializačních kurzů, do značné míry ještě během pobytu na klinice v pražském Motole (akupunktura, kurz pro vedení bezbolestných porodů, kurz pro léčbu kostrčového syndromu a mnohé další.)

Fyzioterapeutka

Petra Nováková

Součástí týmu je také výborná asistentka Petra Nováková, která absolvovala po maturitě na gymnáziu nástavbové studium pro rehabilitační pracovníky. Před příchodem do naší ambulance pracovala na neurologické klinice v nemocnici v Motole.

                              Soňa  Vlčková

 

Fyzioterapeutka. Specialistka na cvičení Vojtovou metodou