logo
 • MUDr. Jitka Mulačová s.r.o.
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 333
  E-mail: info@nadvaha.com
 • Léčba vysokými dávkami vitaminu C – prevence v nejširším slova smyslu

  Pokračujeme v podávání „megadávek“ vitaminu C nitrožilní infusí. Tato léčba se zejména v době zimní a předjarní velmi dobře hodí k prevenci ,  podpůrné  léčbě a rehabilitaci zdravotního stavu po virových onemocněních . Hodí se zejména pro lidi starší, ale nejen pro ně.

  Významný je vliv vysokých dávek vitaminu C v podpůrné léčbě u řady zhoubných nádorů a v rehabilitaci po léčbě zářením a po chemotherapii. Prokazatelně vitamin C působí i proti tvorbě druhotných ložisek nádorů – metastas.

  Odstraňováním tzv. volných radikálů obrazně řečeno „čistí organismus “ a významným způsobem podporuje obranyschopnost organismu posílením imunitních  funkcí. Pomáhá i při odstraňování následku fyzického i psychického stressu .

  Lze jej použít s velkým efektem i při odstraňování následků tzv. syndromu vyhoření.

  Opakuji  ( v archivu tohoto webu najdete podrobné informace o této metodě ) že podání vitaminu C v tabletách nebo v přírodní formě(ovoce, citrony..)  nikdy nemůže dosáhnout léčebného efektu. Podání  jedné infuse vitaminu C  do žilního systému dodá organismu tolik vitaminu C, jako je obsaženo v celých 15 kilogramech pomerančů. Infusní podání trvá pouhých 15 minut , nemá prakticky žádné kontraindikace a žádná rizika. Efekt podání na sobě poznáte bezprostředně po podání a přetrvává řadu dnů.

  Další informace Vám kdykoliv podám při Vaší návštěvě.

  Dr Mulačová

  Reagovat →

Vložte komentář

You must be logged in to post a comment.