logo
 • MUDr. Jitka Mulačová s.r.o.
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 333
  E-mail: info@nadvaha.com
  • 29 ZÁŘ 14

  Snižování nadváhy

  V České republice bohužel existuje velice málo zařízení, která jsou schopna ambulantně pomoci klientům, kteří mají zájem o dlouhodobé snížení tělesné váhy.

  Program speciálně vyvinutý v mém Centru, který osobně vedu, je v prvé řadě zaměřen na klienty, kteří mají nadváhu až 50 kg, pomůžeme však i vám, kteří chcete zhubnout např. jen o dva či tři kilogramy v určitých tělesných partiích.


  V rámci programu využíváme širokou škálu prostředků, od analýzy a úpravy Vašich návyků, stanovení optimální energetické bilance s ohledem na požadovaný váhový úbytek, přes volbu vhodných potravinových doplňků a v opodstatněných případech i léků. Individuálně sestavený program sestává z desítek dalších prvků, které musím vzít v úvahu a které společně vytváří ucelený program přizpůsobený pro každého jednotlivého klienta.
  Spojením mých zkušeností a hluboké znalosti fungování lidského metabolismu (fyziologie člověka) s uplatněním osvědčených postupů léčby nadváhy, dosahujeme nejen trvalé snížení váhy klienta, ale i zmírnění až odstranění souvisejících zdravotních komplikací (příznaky diabetu, bolesti pohybového aparátu a desítky dalších). Výsledkem po absolvování programu je ve více než 80% případů trvalé odstranění nadváhy, dosažení dlouhodobě optimální tělesné hmotnosti s trvalým pozitivním vlivem na zdravotní stav klienta.
  Podpůrné prostředky, které používám, jsou užity výhradně v souladu se zdravotním stavem klienta a s poznatky moderní lékařské vědy. Nevyužíváme žádné „zaručené diety“ ani takzvané postupy alternativní medicíny. S léky se v programech setkáte spíše okrajově, jejich úloha je podpůrná, jejich užívání však příznivě doplňuje účinek jiných metod.
  Váhový úbytek klienta by neměl překročit 1 kg za týden.
  Od množství tělesného tuku, kterého se chcete zbavit, se odvíjí kolik času ve Vašem případě celý program zabere, zda několik týdnů, či měsíců. V každém případě půjde o snížení váhy trvalé, stačí se držet jasných a snadno dodržitelných pravidel, která v rámci programu snadno pochopíte a budete umět používat.
  Na první schůzce společně určíme reálný cíl, kolik kilogramů můžete v programu zhubnout a za jak dlouho.
S efektivním hubnutím budete moci začít ještě tentýž den, ihned po první návštěvě!
  Pokud jste nyní rozhodnut(a) snížit svou váhu kvůli sobě a svým blízkým, pokud chcete zlepšit kvalitu svého života, mít více energie na práci i na rodinu, zbavit se nebo alespoň omezit zdravotní problémy, Váš další krok by měl být objednat se na tel. 311 610 429 na úvodní schůzku. Pokud nejste rozhodnut(a), poznamenejte si kontakt a zavolejte později – vaše rozhodnutí je tím prvním, nejdůležitějším krokem.