logo
 • MUDr. Jitka Mulačová s.r.o.
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 333
  E-mail: info@nadvaha.com
  • 09 DUB 13

  neinvazivní mezoterapie – aquaforéza

  Vrásky a další nepravidelnosti v konturách obličeje tvoří nedílnou součást stárnutí lidské pleti. Jejich výskyt je však možno upravit díky injekčním kožním implantátům.

  Hledáte-li způsob, jak zdokonalit svůj vzhled pomocí přírodní substance, která zaručuje viditelný, dlouhotrvající estetický výsledek, jsou tu pro vás švédské přípravky Restylane® a rakouské přípravky Princess®.

  Jak metoda funguje?

  Přírodní cestou v podobě bezbolestné aplikace jednoho z těchto výrobků, které díky svému složení napravují přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stárnutí, docílíme výrazné zlepšení elasticity kůže a jejího napětí. Účinek tohoto výkonu na kožní vrásky je rychlý, zcela bezpečný a vydrží po první aplikaci 6 – 12 měsíců.

  Tyto látky přírodního původu se jemnými vpichy ultratenkými jehličkami aplikují do svrchních vrstev kůže. Svým objemem, a tím, že na sebe váží vodu v kůži, vyrovnávají stávající nerovnosti a vyhlazují vrásky.

  Podmínkou úspěchu aplikace je, že je aplikaci provádí vyškolený zdravotník, pod dohledem lékaře!

  Náš přístup

  Dohodneme si termín schůzky a při úvodní konzultaci s MUDr. Mulačovou si stanovíte požadovaný cíl, například odstranění vrásek v oblasti čela. Během této schůzky nebo v nejbližším možném termínu pak následuje aplikace preparátu.