logo
 • MUDr. Jitka Mulačová s.r.o.
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 333
  E-mail: info@nadvaha.com
 • Důležité upozornění pro klienty naší ambulance !!!

  Vážení budoucí klienti naší Ambulance pro léčbu bolesti !

  Ambulance pro léčbu bolesti nevyžaduje od Vás doporučení žádného, tedy ani praktického lékaře , k vyšetření a následné léčbě.

  A nejdůležitější informace pro Vás : VŠECHNA vyšetření a léčba je HRAZENA  Vaší zdravotní pojišťovnou.

  Ambulance má smlouvy s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou VZP 111  , ČPZP pojištovnou 205 , s pojišťovnou OZP 207, VOZP – vojenská zdrav. pojišťovna 201,  ZPMV pojišťovna  211.  Akutní vyšetření a léčbu poskytneme i pacientům pojišťoven, s nimiž smlouvu nemáme.

  Kromě léčby všech akutních i chronických  bolestivých stavů poskytujeme i preventivní a rehabilitační léčbu  –  masáže rehabilitační, léčebné a preventivní.

  Kromě kompletního přístrojového vybavení – magnetoterapie, léčebný ultrazvuk, solux, laser ,  přístrojová lymfodrenáž – naše  akreditované fyzioterapeutky s nejvyšším odborným vzděláním , poskytují veškerou dostupnou fyzioterapeutickou péči v  kompletním dostupném rozsahu, včetně Vojtovy metody.

   

  Mimo tyto hrazené výkony můžete v naší Ambulanci využít  za úhradu i  možnost preventivního i léčebného podání vysokých dávek vitaminu C v  nitrožilní infusi , léčebného a preventivního postupu celosvětově  čím dále více používaného a zcela bezpečného.

  Zejména v současném období chřipkových onemocnění může a dokáže podání vysoké dávky vitaminu C i zabránit komplikacím v průběhu virového onemocnění. A to bez jakéhokoliv zdravotního rizika , které může klasická léková léčba přinést.

  (viz podrobná informace na tomto webu)

   

  Jak se můžete dozvědět i v další  informaci o nabídce Ambulance  na tomto webu , jsme specialisty i v léčbě pohybových poruch kojenců, batolat a malých dětí – jde zejména o poporodní poruchy hybnosti těchto dětí

   

  V neposlední míře je pro Vás zajímavá i naše objednací doba – akutní stavy do 24 hodin – chronické a rehabilitační léčebné výkony po dohodě s lékařem do 2-3 dnů !! To vše právě s ohledem na to, že jde  většinou o náhle vzniklé obtíže, které je nutno řešit ihned , bez prodlevy dané objednací dobou. Jedině tak je možné Vás co nejrychleji vrátit do běžného životního rytmu.

  Informujte se prosím o řešení svých osobních potíží  na mobilním čísle  734 421 333 , nebo na mailu  mudr.mulacova@gmail.com

   

   

   

   

  Reagovat →

Vložte komentář

You must be logged in to post a comment.