logo
 • MUDr. Jitka Mulačová s.r.o.
  Havlíčkova 1732, 2.patro
  Beroun-Město, 266 01 Beroun
 • Telefon +420 734 421 333
  E-mail: info@nadvaha.com
 • Co Ambulance pro léčbu bolesti nabízí ?

  Obor léčby bolesti je zaměřen na zjištování příčin a léčbu bolestí všeho druhu počínaje banálními bolestivými stavy spojenými s poruchami pohybového ústrojí – bolesti kloubů, svalů jak poúrazové, tak i způsobené věkem – arthrosy,  stavy související s přetížením například sportovními výkony , bolesti hlavy – migreny, neuralgie lícního a trojklanného nervu , poruchy  spojené s postižením meziobratlových plotének – ischias. Patří sem i bolesti  při nádorových onemocněních zejména v pokročilém stadiu, kdy je nutno používat i nejsilnější, běžně nepodávané léky proti bolestem.

  K léčbě používáme jak infusní podání léků ( serie infusí) tak i přístrojovou léčbu ( magnetoterapie, léčebný ultrazvuk, solux). Nedílnou součástí je i kompletní schema fyzioterapeutických metod –  masážemi, Vojtovou metodou , léčebným tělocvikem . Naše fyzioterapeutky jsou vyškoleny ve všech metodách, které jsou v této oblasti k disposici.

  Kojenci, batolata  a děti předškolního věku :

  Fyzioterapeutka  Soňa Vlčková je specialistkou na cvičení s malými dětmi , majícími poruchy pohybové a poruchy držení těla  (DMO – dětská mozková obrna –  různé stupně onemocnění pohybového aparátu vzniklé při graviditě a porodu) Její vztah k malým pacientůmje excelentní a výsledky tomu odpovídají.

   

  Stejně tak se věnujeme všem bolestivým stavům pohybového aparátu v souvislosti s probíhající graviditou. Zvýšení hmotnosti ,které je v graviditě běžné a normální ,je také spojeno se změnou zatížení bederní a křížové oblasti páteře. Cvičení například na míčích, které je velmi rozšířeno , vyžaduje vyšetření specialistkou a podle něj je třeba zvolit  způsob cvičení, které by mělo být přísně individuální, Cvičení jen podle návodu na míči, bez posouzení konkretních potíží a stavu pohybového aparátu ,  může potíže a bolestivé stavy  dokonce zhoršit.

  Používáme i akupunkturu , která je v řadě bolestivých stavů velmi účinná a vhodná jako doplnění celého léčebného spektra.

  Do poskytovaných služeb také patří léčba bolestivých stavů spojených s nádorovými onemocněními. Vysoce účinná analgetika – protibolestivé léky-  opiáty , nemůže podávat pacientům nikdo jiný, než lékař specialista  na základě přesného stanovení diagnosy.

  Většina používaných metod je na základě indikace lékařem hrazena Vaší zdravotní pojišťovnou !

   

  Protože řada bolestivých stavů je částečně zapříčiněna vyšší hmotností pacientů, patří do léčebného postupu i metody používané v obesitologii. Na základě rozboru Vašeho stavu a stravovacích návyků Vám bude navržena změna jídelníčku a dlouhodobým sledováním lékařem  je docíleno snížení hmotnosti  a tím i snížena zátěž pohybového aparátu. Obesitologii  se věnuji prakticky od počátku fungování Ambulance.

   

  K vyšetřením a následné léčbě NENÍ NUTNÉ doporučení žádného lékaře, tedy ani praktického ! Můžete se tedy objednat přímo k nám na telefonním čísle  734 421 333

   

   

  Reagovat →

Vložte komentář

You must be logged in to post a comment.